Portfolio


W ponad 15-letniej historii firmy zrealizowaliśmy wiele projektów – dziennikarskich, video, wydawniczych, pr i internetowych. Prezentujemy tutaj tylko ich wycinek.

Zapraszamy do współpracy!

 

 

gg_gadu-gadu_pr2-600x269 Nadzorowaliśmy komunikację debiutu spółki Gadu-Gadu S.A. na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych w 2007 roku. Został on uznany Debiutem Roku 2007.
W wyniku emisji akcji, nastąpiła rekordowa redukcja zapisów dla inwestorów – 99,43%. Dla inwestorów, którzy wzięli udział w book-buildingu, redukcja wyniosła 98,86%. Wartość całej oferty, łącznie ze sprzedażą walorów przez dotychczasowych akcjonariuszy przekroczyła 104 mln zł.
Przez 9 lat odpowiadaliśmy za kompleksową komunikację Gadu-Gadu.


youtube_iss_gg_screen-600x430Unikatowy projekt łączności przez komunikator Gadu-Gadu z załogą Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS) w 30. rocznicę lotu pierwszego Polaka w kosmos, gen. Mirosława Hermaszewskiego.
Projekt otrzymał prestiżową nagrodę polskiej branży PR „Złoty Spinacz” w 2008 roku w obleganej kategorii „Eventy”.
W projekt zaangażowaliśmy amerykańską i rosyjską agencję kosmiczną, a także samego gen. Mirosława Hermaszewskiego. VIDEO z nagrania z pokładu stacji ISS: http://youtu.be/m1I7BXwyU70

 
 
 


blogersi_making_ofZrealizowaliśmy krótkometrażowy film dokumentalny o sile polskiej blogosfery – “Blogersi”. W filmie wystąpili blogerzy, m.in. Kominek, Maciek Budzich, Artur Kurasiński, Jacek Gadzinowski, Przemysław Pająk. W dokumencie wypowiadają się także znani dziennikarze i publicyści, m.in. Kamil Durczok i Jacek Żakowski.
Scenariusz i reżyseria: Jarosław Rybus.
Produkcja: UNIPUBLICA.
Film można obejrzeć na stronie internetowej: www.blogersi.com.pl

 


cem-nowiny8-600x448Modernizacja zakładów Dyckerhoff. Przez wiele lat odpowiadaliśmy za wizerunek procesu modernizacji, inwestycji dokonywanych w zakładach koncernu Dyckerhoff w Polsce: Cementowni Nowiny i Cementowni Warszawa. W obszarze działań znajdowało się wsparcie przy procesie outplacement podczas restrukturyzacji zakładów, również w zakresie zmian personalnych. Dzisiaj Dyckerhoff Polska to jedna z najnowocześniejszych cementowni w Europie. Na zdjęciu: hala klinkieru.

 

 
 
 


Stworzyliśmy i rozwinęliśmy polski serwis typu newswire – BiuroPrasowe.pl. W 2015 roku zmienił on właściciela.