Portfolio

W ponad 15-letniej historii firmy zrealizowaliśmy wiele projektów – dziennikarskich, video, wydawniczych, pr i internetowych. Prezentujemy tutaj tylko ich wycinek.

Zapraszamy do współpracy!

 

 

gg_gadu-gadu_pr2-600x269 Nadzorowaliśmy komunikację debiutu spółki Gadu-Gadu S.A. na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych w 2007 roku. Został on uznany Debiutem Roku 2007.
W wyniku emisji akcji, nastąpiła rekordowa redukcja zapisów dla inwestorów – 99,43%. Dla inwestorów, którzy wzięli udział w book-buildingu, redukcja wyniosła 98,86%. Wartość całej oferty, łącznie ze sprzedażą walorów przez dotychczasowych akcjonariuszy przekroczyła 104 mln zł.
Przez 9 lat odpowiadaliśmy za kompleksową komunikację Gadu-Gadu.


youtube_iss_gg_screen-600x430Unikatowy projekt łączności przez komunikator Gadu-Gadu z załogą Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS) w 30. rocznicę lotu pierwszego Polaka w kosmos, gen. Mirosława Hermaszewskiego.
Projekt otrzymał prestiżową nagrodę polskiej branży PR „Złoty Spinacz” w 2008 roku w obleganej kategorii „Eventy”.
W projekt zaangażowaliśmy amerykańską i rosyjską agencję kosmiczną, a także samego gen. Mirosława Hermaszewskiego. VIDEO z nagrania z pokładu stacji ISS: http://youtu.be/m1I7BXwyU70

 
 
 


blogersi_making_ofZrealizowaliśmy krótkometrażowy film dokumentalny o sile polskiej blogosfery – “Blogersi”. W filmie wystąpili blogerzy, m.in. Kominek, Maciek Budzich, Artur Kurasiński, Jacek Gadzinowski, Przemysław Pająk. W dokumencie wypowiadają się także znani dziennikarze i publicyści, m.in. Kamil Durczok i Jacek Żakowski.
Scenariusz i reżyseria: Jarosław Rybus.
Produkcja: UNIPUBLICA.
Film można obejrzeć na stronie internetowej: www.blogersi.com.pl

 


cem-nowiny8-600x448Modernizacja zakładów Dyckerhoff. Przez wiele lat odpowiadaliśmy za wizerunek procesu modernizacji, inwestycji dokonywanych w zakładach koncernu Dyckerhoff w Polsce: Cementowni Nowiny i Cementowni Warszawa. W obszarze działań znajdowało się wsparcie przy procesie outplacement podczas restrukturyzacji zakładów, również w zakresie zmian personalnych. Dzisiaj Dyckerhoff Polska to jedna z najnowocześniejszych cementowni w Europie. Na zdjęciu: hala klinkieru.

 

 
 
 


Stworzyliśmy i rozwinęliśmy polski serwis typu newswire – BiuroPrasowe.pl. W 2015 roku zmienił on właściciela.

 

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej...

Serwis unipublica.pl (unipublica.com, unipublica.eu) wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "OK" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij